Opinie

Maciej Sikora

Maciej Sikora

Konrad potrafi celnie zauważyć rzeczy do poprawy oraz zaproponować kroki, które zapewnią postęp. Jego zainteresowania związane z codziennymi relacjami międzyludzkimi oraz promowanie dialogu bez agresji w połączeniu z doświadczeniem zawodowym z pewnością okażą się doskonałą pomocą dla każdego chcącego zmienić swoje środowisko pracy, lub zacząć przygodę z programowaniem.

Maciej Sikora

Jarosław Kucharczyk

Jarosław Kucharczyk

Konrad był moim mentorem w szkole programowania (i wciąż jest, mimo upływu lat!). Dał mi wiele: pasję do tworzenia, ale też poczucie odpowiedzialności, potrzebę bycia świadomym w programowaniu (pozostawiał dowolność w podejściu do rozwiązania problemu, oczekując udźwignięcia efektów rozwiązania – pamiętam dni wypełnione refaktoryzacją xD). Solidny inżynier i świetny mówca (nigdy nie miałem dość Konradowych pogadanek). Wyszedłszy spod skrzydeł Konrada, pracę znalazłem migiem.

Jarosław Kucharczyk

Rafał Becla

Rafał Becla

Konrad jest dla mnie jak scyzoryk szwajcarski w roli mentora. Kiedy czegoś nie rozumiałem, to dał mi narzędzia i naprowadził na rozwiązanie. Jak się wypaliłem, to potrafił mnie zainspirować do dalszej pracy i dalszego rozwoju. Kiedy przygotowywałem się do rozmowy o pracę to przekazał mi tyle informacji, że na pierwszej rozmowie czułem się jak stary wyjadacz. No i przede wszystkim rozmowa z nim to zawsze czysta przyjemność, potrafi w magiczny sposób Cię zainspirować, przekazać wiedzę w zrozumiały sposób i jeszcze rozbawić i to wszystko na raz!

Rafał Becla

Ewelina Jaworska

Ewelina Jaworska

Konrada poznałam w szkole programowania. Jako mentor był wymagający, a jednocześnie chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Okazał się świetnym doradcą nie tylko w odniesieniu do programowania i rozmów o pracę, ale też w kontekście myślenia o własnej przyszłości zawodowej i samorozwoju. Konrad bowiem potrafi zainspirować, skłonić do działania i obudzić wiarę we własne możliwości. Spotkanie Konrada stanowiło dla mnie i dla wielu osób w szkole wartość samą w sobie. Serdecznie go polecam!

Ewelina Jaworska

Justyna Fornalik

Justyna Fornalik

Konrad to mentor z prawdziwego zdarzenia. Nie podaje od razu prostych rozwiązań, ale naprowadza i motywuje do samodzielnego rozwiązywania problemów, co pomaga budować coraz silniejszą wiarę w siebie i swoje możliwości. Z pasją dzieli się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem w branży IT. Wszystko to w pozytywnej atmosferze (czasem nawet przy akompaniamencie ukulele ;)). Konrad to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Myślę, że gdyby nie jego pomoc nie byłabym teraz w tym miejscu życia zawodowego, w jakim jestem. Dzięki Konrad!

Justyna Fornalik

Yelizaveta Chernykh

Yelizaveta Chernykh

Whenever there is a topic to discuss, Konrad ensures that nothing’s left unsaid, and it will be covered thoroughly from different perspectives.

He is the man that will teach to fish instead of giving a fish. When I had a question, Konrad lead me in thinking of a way to solve a challenge rather than providing an answer that could most certainly abolish my creativity.

I was fortuitous to have an interview with Konrad. He made sure that the process stress-free, questions are fully explained, and feedback is well-formed and detailed.
It was a treasured experience to have a Konrad as my mentor, for his invaluable mindset, empathy, and encouragement to head forward.

Yelizaveta Chernykh
Java Developer at HCL Poland, absolwentka Codecool

Piotr Gryzło

Piotr Gryzło

Konrada poznałem w roli mentora na kursie programowania, właściwie to Mentora bo Konrad to Mentor przez duże „M”. Tłumaczył skomplikowane zagadnienia programistyczne w sposób prosty i zrozumiały. Słychać było w jego radach wielkie doświadczenie oraz wiedzę. Starał się nam przekazać nie tylko samą suchą wiedzę techniczna ale również zagadnienia z kategorii „soft skills „za co jestem Mu naprawdę wdzięczny, gdyż pojęcie „work life balance” było mi obce. Jak bym miał opisać Konrada w trzech słowach to były by to: Profesjonalizm, Cierpliwość, Optymizm.

Piotr Gryzło

Marcin Tuleja

Marcin Tuleja

Poza byciem naprawdę utalentowanym programistą, Konrad jest świetnym rozmówcą. Jest empatyczny, potrafi się komunikować w szczery i pełen szacunku sposób. Wydobywa to, co najlepsze z ludzi wokół niego. Pomaga im się rozwijać zarówno technologicznie, jak i w tak zwanych umiejętnościach miękkich. Nie mógłbym bardziej polecić pracy z Konradem – jest prawdziwym mentorem.

Marcin Tuleja