Yelizaveta Chernykh

Yelizaveta Chernykh

Whenever there is a topic to discuss, Konrad ensures that nothing’s left unsaid, and it will be covered thoroughly from different perspectives.

He is the man that will teach to fish instead of giving a fish. When I had a question, Konrad lead me in thinking of a way to solve a challenge rather than providing an answer that could most certainly abolish my creativity.

I was fortuitous to have an interview with Konrad. He made sure that the process stress-free, questions are fully explained, and feedback is well-formed and detailed.
It was a treasured experience to have a Konrad as my mentor, for his invaluable mindset, empathy, and encouragement to head forward.

Yelizaveta Chernykh
Java Developer at HCL Poland, absolwentka Codecool

Marcin Tuleja

Marcin Tuleja

Poza byciem naprawdę utalentowanym programistą, Konrad jest świetnym rozmówcą. Jest empatyczny, potrafi się komunikować w szczery i pełen szacunku sposób. Wydobywa to, co najlepsze z ludzi wokół niego. Pomaga im się rozwijać zarówno technologicznie, jak i w tak zwanych umiejętnościach miękkich. Nie mógłbym bardziej polecić pracy z Konradem – jest prawdziwym mentorem.

Piotr Gryzło

Piotr Gryzło

Konrada poznałem w roli mentora na kursie programowania, właściwie to Mentora bo Konrad to Mentor przez duże „M”. Tłumaczył skomplikowane zagadnienia programistyczne w sposób prosty i zrozumiały. Słychać było w jego radach wielkie doświadczenie oraz wiedzę. Starał się nam przekazać nie tylko samą suchą wiedzę techniczna ale również zagadnienia z kategorii „soft skills „za co jestem Mu naprawdę wdzięczny, gdyż pojęcie „work life balance” było mi obce. Jak bym miał opisać Konrada w trzech słowach to były by to: Profesjonalizm, Cierpliwość, Optymizm.

Ewelina Jaworska

Ewelina Jaworska

Konrada poznałam w szkole programowania. Jako mentor był wymagający, a jednocześnie chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. Okazał się świetnym doradcą nie tylko w odniesieniu do programowania i rozmów o pracę, ale też w kontekście myślenia o własnej przyszłości zawodowej i samorozwoju. Konrad bowiem potrafi zainspirować, skłonić do działania i obudzić wiarę we własne możliwości. Spotkanie Konrada stanowiło dla mnie i dla wielu osób w szkole wartość samą w sobie. Serdecznie go polecam!

Justyna Fornalik

Justyna Fornalik

Konrad to mentor z prawdziwego zdarzenia. Nie podaje od razu prostych rozwiązań, ale naprowadza i motywuje do samodzielnego rozwiązywania problemów, co pomaga budować coraz silniejszą wiarę w siebie i swoje możliwości. Z pasją dzieli się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem w branży IT. Wszystko to w pozytywnej atmosferze (czasem nawet przy akompaniamencie ukulele ;)). Konrad to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Myślę, że gdyby nie jego pomoc nie byłabym teraz w tym miejscu życia zawodowego, w jakim jestem. Dzięki Konrad!

Rafał Becla

Rafał Becla

Konrad jest dla mnie jak scyzoryk szwajcarski w roli mentora. Kiedy czegoś nie rozumiałem, to dał mi narzędzia i naprowadził na rozwiązanie. Jak się wypaliłem, to potrafił mnie zainspirować do dalszej pracy i dalszego rozwoju. Kiedy przygotowywałem się do rozmowy o pracę to przekazał mi tyle informacji, że na pierwszej rozmowie czułem się jak stary wyjadacz. No i przede wszystkim rozmowa z nim to zawsze czysta przyjemność, potrafi w magiczny sposób Cię zainspirować, przekazać wiedzę w zrozumiały sposób i jeszcze rozbawić i to wszystko na raz!

Jarosław Kucharczyk

Jarosław Kucharczyk

Konrad był moim mentorem w szkole programowania (i wciąż jest, mimo upływu lat!). Dał mi wiele: pasję do tworzenia, ale też poczucie odpowiedzialności, potrzebę bycia świadomym w programowaniu (pozostawiał dowolność w podejściu do rozwiązania problemu, oczekując udźwignięcia efektów rozwiązania – pamiętam dni wypełnione refaktoryzacją xD). Solidny inżynier i świetny mówca (nigdy nie miałem dość Konradowych pogadanek). Wyszedłszy spod skrzydeł Konrada, pracę znalazłem migiem.